Ocieplanie domu

DomZaczynamy ocieplać dom to ostatnie zdjęcie jakie zostało zrobione przed ocieplaniem. Tym którym wydaje się, że ocieplenie domu to tylko przyklejenie styropianu i to za niewielką kwotę są w dużym błędzie. Policzcie sobie sami ile kosztuje przykładowo na nasz dom 280m2, 300mb siatki, 24 tuby kleju do styropianu, 800kg zaprawy do zatapiania siatki, około 1300 kołków i koszty rusztowania, robocizny, prądu, wody itp. itd.

Nie liczę tu oczywiście struktury której nie położymy w tym roku ze względu na koszty jakie musimy w tą inwestycję włożyć. Po ociepleniu napiszę jak teraz wygląda nasz dom.

Posted in Dom

2 thoughts on “Ocieplanie domu

  1. Dlatego ocieplenie budynku się po prostu opłaca. Osobiście ociepliłem dom parę lat temu i widzę sporą różnicę w rachunkach. Od trzeciego roku użytkowania ocieplonego budynku zostaje w kieszeni od 500 – 2000 zł rocznie, co pozwala na gromadzenie oszczędności na urlop, nowy samochód lub nową kuchnię. Nie ma lepszego materiału termoizolacyjnego z tak dobrą relacją ceny do jakości niż dobry styropian. Pamiętajmy jednak, aby nie oszczędzać na materiałach, wypytać lokalną hurtownię i specjalistów o dostępne, nowoczesne materiały. Dość ciekawą ofertę ma firma [url]http://www.bdm-system.pl/oferta/materialy-izolacyjne/[/url] dodatkowo ich pracownicy wciąż są doszkalani także ich wiedza wciąż jest aktualna o wszelkie nowinki techniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.